Тренування для розуму: 15 нових завдань на логіку з відповідями

Доведіть, що число А-В ділиться на 99. Кут між висотою і медіаною, проведеними до гіпотенузи, дорівнює одному з кутів трикутника. Знайдіть відношення гострих кутів трикутника. П’ятнадцять сірників розміщені в ряд.

  • Спробуйте «Логічні задачі», «3D‑мислення», «Істина і брехня», «Ігри в таблицях».
  • Перший відрізок поділимо на 4 piвні частини, а другий – на 3 рівні частини.
  • Автомобіль, фургон і вантажівка відносяться до наземного транспорту, а літак – до повітряного.
  • Отже, Антон – відмінник.
  • Три клоуни Бім, Бом і Бам вийшли на арену цирку відповідно в червоній, зеленій і синій сорочках.

Потім селянин повертається й бере вовка, якого перевозить на інший берег і там залишає, але везе назад на перший берег козла. Тут він його залишає й перевозить до вовка капусту. цікаві задачі з програмування А потім, повертаючись, перевозить козла. Для розв’язку цієї цікавої задачки вам треба зробити збільшену копію цього малюнка й взяти вісім шашок, які послужать фішками.

задач на логіку і кмітливість для дітей і дорослих

Шофер вантажівки перебував у повному здивуванні, поки маленька дівчинка не запропонувала йому простий розв’язок. Віллі-Ковзаняр став переможцем Балу Головоломних Роллерів у 1889 році. От він – на малюнку – з головним призом. Поруч – свідчення його неперевершеного вміння вигадувати головоломки. Він зумів точно відтворити малюнок, який ви бачите, витративши на це рекордно мало рухів.

Доведіть, що добуток цих чисел, збільшений на 1, є точним квадратом. Доведіть, що коли від тризначного числа відняти суму його цифр, то одержана різниця ділиться на 9. Чотири точки визначають чотири прямі при такому розміщенні.

Кому і чим корисні загадки і задачки?

Брат витратив Х конвертів, а сестра не витратила жодного. У кого стало менше конвертів? Запиши відповідь у вигляді нерівності. 4 рази наповнити п’ятилітровий бідон і перелити у сімнадцятилітровий. У п’ятилітровому залишиться 3 л молока. Із сімнадцятилітрового вилити все молоко і перелити в нього 3 л молока з п’тилітрового.

задачі на логіку

Знайди середню швидкість автомобіля. Так як швидкість Петрика в 2 рази більша, то за 8 хв він прийде у 2 рази більшу відстань, ніж Олег. З трьох учнів (Антон, Богдан і Василь) два учні відмінники. Визнач, хто відмінник, якщо в парі Антон і Богдан – один відмінник, один – ні, а в парі Богдан і Василь – теж один відмінник, один – ні. Призначений для використання вчителями початкових класів на уроках математики.

логических задач для разминки

Й 5 коп., тому що в умові сказано, що тільки одна монета не п’ятак. Завдання засноване на психологічній особливості людини, запам’ятовувати головні факти з умови завдання. У цьому випадку, що монета не п’ятак.

задачі на логіку

Треба зібрати їх у 5 купок по 3 в кожній, перекладаючи їх по одному і кожний раз перестрибуючи при цьому через три сірники. Це питання не може бути вирішене математично. Тому що сума трьох непарних чисел не може бути парне число. Хто відгадує загадки регулярно – розвивають логіку, швидкість мислення, кмітливість і винахідливість. Спробуйте «Логічні задачі», «3D‑мислення», «Істина і брехня», «Ігри в таблицях».

Популярное

Один з них – пекар, інший – таксист, а третій – пожежник. Ви повинні визначити професію кожного з них. Одного разу великий Сем Купер, власник спортивного магазину «М’ячі та Ракетки», перевіряв нову партію тенісних м’ячів. Раптом він помітив, що на трьох ящиках неправильно наклеєні етикетки. Будучи відомим любителем головоломок, він побачив у цій ситуації прекрасну можливість поламати голову.

задачі на логіку

Тут зміст тільки в співвідношенні розмірів. Якщо представити що дерева ростуть на поверхні однієї площини, тоді яблунь буде6, як вони розташовані із грушами – показане на рисунку №1. Але якщо представити, що деякі дерева ростуть на височинах, тоді яблунь буде значно більше –13штук, такий варіант показаний на рисунку №2. От як Бертраму вдалося це зробити. Август почав гру білими на першій дошці. Бертрам відразу зробив такий же хід білими на другій дошці.

Задача 1. Четвертий зайвий

Вас чекає курс розвитку мислення, онлайн-тренажер, який навчає думати і міркувати. Ця головоломка може бути вирішена за 12 ходів. Починаєте рух від крапки А на малюнку й слідуйте уздовж окружності до крапки Б. Одна дуга проходить над іншою. Кожний малюнок означає цифру.

Цікаві нестандартні задачі на логіку

Знайти фальшиву монету за допомогою чотирьох зважувань на терезах без гир, коли відомо, що вона важча за справжню. Туфлі Валі не були білими й не були зеленими тому що Наталка була в зелених туфлях, отже Валя – у синіх туфлях. Відомо, що сума цифр її року народження і смерті однакова і число років, які вона прожила, починається цифрою 8. Знайдіть рік народження цієї людини. Шестизначне число починається цифрою 1.